Web dizains.

Mēs uzskatām, ka laba tīmekļa vietne ir harmoniska konsekvences un loģikas kombinācija kopā ar pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu. Nav nepieciešams upurēt kādu daļu, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus. Tikai abu šo jomu krustpunktā rodas labākie projekti.

Pakalpojumi

Web dizaina izstrāde ir būtisks solis jūsu mājas lapas, interneta veikala vai cita digitālā projekta unikālā tela izveidošanai. 

Mūsdienās kvalitatīva web projekta izstrādē īpaša uzmanība tiek pieversta lietotāja pieredzei (UX) un lietotāja saskarsmei (UI).

Pārdomāts un mūsdienīgs dizains palielina uzņēmuma un zīmola vērtību digitālajā vidē, paaugstina lapas iesaisti, veicina pārdošanu.

COAL aģenturas dizaineri ir augsti kvalificēti specialisti savā jomā, kas pastāvīgi attīsta un uzlabo savas prasmes lai sniegtu kvalitatīvu servisu mūsu klientiem. 

01 /

Izpēte, analīze

Web dizaina izstrāde sākas ar klienta uzņēmuma nozares izpēti un analītiku.

02 /

Stratēģija, koncepcija

Pēc iegūtiem datiem tiek izstrādāta projekta stratēģija un koncepcija, kas vislabāk atspoguļos uzņēmuma pakalpojumu klāstu, viziju un vērtības.

03 /

Web dizaina izstrāde

Kad ir izveidota web projekta koncepts un izvēlēta stratēģija, var uzsākt mājas lapas, e-veikala vai cita web projekta dizaina izstrādi.

04 /

Testēšana, optimizēšana

Pēc tam, kad dizains ir izstrādāts, tas tiek rūpigi pārbaudīts un nepieciešamības gadijumā optimizēts.

Tehnologijas

Ja vēlaties būt labākais, jums jāizmanto vislabākie rīki. Tāpēc mēs ieguldām labākajos rīkos un tehnoloģijās tirgū, lai mēs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi jums un jūsu jaunajai digitālajai pieredzei.

Web izstrāde

wordpress 1
Php
javascript 1
React 1
Shopify 1
Woocommerce

Rīki

Sketch 1
Salesforce
Figma 2
Hubspot
Aws 1
cloudflare 1

Mūsu darbi

Rapid web big 19

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Coal Agency

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Esi gatavs?

Laiks attīstīt jūsu uzņēmumu digitālā vidē!