Sākt sadarbību

Darbi

Montoya
Montoya revolucionizē veidu, kā uzņēmumi aizsargā savus finansus un klientu datus.
Au Fuseau
E-komercijas veikala izstrāde luksusa modes segmentā.
Aldford
Aldrford ir ģimenei piederošs investīciju holdinga uzņēmums.
Reblocs House
Reblocs House ir innovatīvs uzņēmums, kas palīdz atrisināt mājokļu un klimata krīzi, transformējot veidu kā pasaulē tiek būvētas mājas.
Leroy Seafood
Leroy Seafood ir pasaulē vadošais akvakultūras uzņēmums ar vairāk kā 40 gadus pieredzi.
Coinstock
Coinstock ir blokķēdes tehnoloģiju balstītas decentralizētas finanšu sistēmas startaps.
Jungle
Jungle rada gaisa kvalitātes risinājumus veselīgām ēkām ar zemu oglekļa dioksīda emisiju līmeni, novēršot neskaidrības un sniedzot jums taustāmus rezultātus.
Kingsley Napley
Kingsley Napley ir starptautiski atzīts advokātu birojs, kas atrodas Londonas centrā.
Be.Digital
Be.Digital ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas apvieno tradicionālo finanšu nozari un digitālos aktīvus, lai radītu izcilus finanšu risinājumus.

Pakalpojumi

Web izstrāde

Coal web izstrādātāji projektā iesaistās jau no paša sākuma. Tas garantē, ka dizains beigās tiks atbilstoši īstenots. Turklāt mūsu koda meistari izmanto tikai augstākās klases metodes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

E-komercijas izstrāde

Mēs izstrādājam augstas kvalitātes e-komercijas platformas, kas patērētājiem dod nepieciešamu pārliecību, lai viņi veiktu preču pasūtīšanu tiešsaistē.

Web dizains

Mēs uzskatām, ka laba tīmekļa vietne ir harmoniska konsekvences un loģikas kombinācija kopā ar pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu. Nav nepieciešams upurēt kādu daļu, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus. Tikai abu šo jomu krustpunktā rodas labākie projekti.

Brendings

Zīmola veidošana ir saistīta ar pareizās vizuālās identitātes atrašanu, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma pamatvērtības. Mēs radām estētisku zīmola tēlu, kas nostiprināsies patērētāju prātos un sirdīs. Unikāls un neaizmirstams.