Coal Agency

                  Mēs esam web dizaina un izstrādes aģentūra. Sākām kā duets, bet tagad Coal Agency var lepoties ar attālinātu komandu, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē.

Ekspertīze

Misija

Coal komanda vienmēr gatava jauniem izsaukumiem, mūsu galvenais mērķis – sasniegt teicamus rezultatus kopā ar klientiem.

Komunikācija

Mēs uzskatām, ka klientam ir jāsaprot, kas notiek ar projektu katrā tā posmā. tāpēc veidojam pārredzamus procesus, izmantojot Slack un ClickUp. Mēs strādājam dažādos formātos, pamatojoties uz biznesa mērķiem.

70+

realizētie projekti

5+

izstrādājam IT projektus

7

mūsu komandā

Mūsu vērtības

Profesionālisms

Coal komandā strādā augsti kvalificēti specialisti savās jomās

Pārredzamība

Sadarbojoties ar mūsu partneriem, mēs vienmēr sagatavojam atskaites par paveikto darbu.

Kvalitāte

Katrā izstrādes posmā veicam pārbaudi un testus, lai sasniegtu izcilu kvalitāti

Elastība

Mūsu komanda spēj ātri un sekmīgi adaptēties jauniem izaicinājumiem

Mūsu darbi

Montoya
Montoya revolucionizē veidu, kā uzņēmumi aizsargā savus finansus un klientu datus.
Au Fuseau
E-komercijas veikala izstrāde luksusa modes segmentā.
Aldford
Aldrford ir ģimenei piederošs investīciju holdinga uzņēmums.
Reblocs House
Reblocs House ir innovatīvs uzņēmums, kas palīdz atrisināt mājokļu un klimata krīzi, transformējot veidu kā pasaulē tiek būvētas mājas.
Leroy Seafood
Leroy Seafood ir pasaulē vadošais akvakultūras uzņēmums ar vairāk kā 40 gadus pieredzi.
Coinstock
Coinstock ir blokķēdes tehnoloģiju balstītas decentralizētas finanšu sistēmas startaps.

Atsauksmes

Kopsavilkums

Nesen es veršos pie Coal Agency sava uzņēmuma tīmekļa vietnes pārveidošanai un es esmu pilnībā apmierināts ar rezultātiem. Viņi saprata manu redzējumu un īstenoja to, izveidojot skaistu un funkcionālu tīmekļa vietni, kas jau ir piesaistījusi jaunus klientus. Paldies par lielisko darbu!
George Milloni
Head of Digital Marketing at Messner Mountain Museum
Esmu sadarbojies ar Coal Agency vairākos tīmekļa izstrādes projektos, un viņi vienmēr pārsniedz manas cerības. Viņu tehniskās zināšanas, uzmanība detaļām un rūpes par klientu apmierinātību padara darbu ar viņiem patīkamu.
Max Limper
Founder & CEO at Rapid Compact
Mani kā mazā uzņēmuma īpašnieku uztraucu doma par vietnes atjaunināšanu. Taču Coal Agency padarīja šo procesu nevainojamu un bez stresa. Viņi man nodrošināja satriecošu jaunu tīmekļa vietni par sapratīgu cenu, kas ne tikai izskatās lieliski, bet arī efektīvi parāda manus produktus un pakalpojumus.
Sergejs Minajevs
Founder & CEO
Mani pārsteidza Coal Agency radošums un inovācijas, ko viņi demonstrē savā pieejā tīmekļa dizainam. Viņi veltīja laiku, lai izprastu manas unikālās biznesa vajadzības, un piedāvāja man pielāgotu risinājumu, kas lieliski atspoguļo mana zīmola būtību.
Paulius Titenis
Founder & CEO at IR Klinika
Mūsu e-komercijas vietnes izstrādi es uzticēju Coal Agency, un viņi paveica neticami labu darbu. Viņi ne tikai izveidoja ātru, uzticamu un lietotājam draudzīgu vietni, bet arī sniedza pastāvīgu atbalstu un pārliecinājās, ka esmu pilnībā apmierināts ar katru soli.
Kirill Zaharov
Co-Founder & CMO at SNKR Corner

Pakalpojumi

Web izstrāde

Coal web izstrādātāji projektā iesaistās jau no paša sākuma. Tas garantē, ka dizains beigās tiks atbilstoši īstenots. Turklāt mūsu koda meistari izmanto tikai augstākās klases metodes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

E-komercijas izstrāde

Mēs izstrādājam augstas kvalitātes e-komercijas platformas, kas patērētājiem dod nepieciešamu pārliecību, lai viņi veiktu preču pasūtīšanu tiešsaistē.

Web dizains

Mēs uzskatām, ka laba tīmekļa vietne ir harmoniska konsekvences un loģikas kombinācija kopā ar pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu. Nav nepieciešams upurēt kādu daļu, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus. Tikai abu šo jomu krustpunktā rodas labākie projekti.

Brendings

Zīmola veidošana ir saistīta ar pareizās vizuālās identitātes atrašanu, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma pamatvērtības. Mēs radām estētisku zīmola tēlu, kas nostiprināsies patērētāju prātos un sirdīs. Unikāls un neaizmirstams.

Tehnologijas

Programmēšana

CMS Platformas

CDN & API'S

Dizaina rīki

Sadarbība & Saziņa

Blogs

Skatīt visu
Kas ir brendbuks? Brendbuks ir dokuments, kurā detalizēti aprakstīts zīmols – sākot ar uzņēmuma filozofiju un beidzot ar logotipa dažādo...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

19/03/2023

Veicot veiksmīgu uzņēmējdarbību tiešsaistē, nevar pārvērtēt labi izstrādātas vietnes nozīmi. Mājas lapas vai interneta veikala dizains ir ne tikai uzņēmuma...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

06/02/2023

Pasaulei kļūstot arvien digitālākai, spēcīga klātbūtne tiešsaistē ir kļuvusi ļoti svarīga mazo un vidējo uzņēmumu panākumiem. Mūsdienu straujā biznesa vidē...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

05/02/2023

Izvēlēties pareizo e-komercijas platformu var būt sarežģīts uzdevums, jo īpaši, kad ir tik daudz iespēju kā mūsdienās. Woocommerce, Shopify un...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

10/12/2022