Mājas lapas izstrāde.

Kvalitatīvas un pārdomatas mājas lapas izstrāde palīdzēs piesaistīt jaunus klientus, radīs uzņemuma tēlu, veicinās pastāvīgu attīstīšānu un zīmola atpazīstamību. Visas mājas lapas izstrādājam uz WordPress platformas

Mūsdienīgs un responsīvs mājas lapas dizains

SEO optimizēta mājas lapas struktūra

WordPress CMS

Digitālā mārketinga rīku integrācija

SSL sertifikāta uzstādīšana

Mājas lapas izstrāde

Kvalitatīvās mājas lapas izstrāde

Mājas lapa ir jūsu uznēmuma vizītkarte, tāpec svarīgi lai tā būtu kvalitatīva un musdienīga. Mēs garantejam, ka mūsu izstrādātas mājas lapas būs efektīvas, atri un korekti darbojošas.  Mēs pieveršam uzmanību detaļām, kuras padara mājas lapu īpašu. 

Pārdomāti un gudri risinājumi

Mājas lapas izstrādes procesā ir svarīgi pielietot optimālus, ērtus un drošus web risinājumus. Tas garantē stabilu un atrdarbīgu mājas lapas funkcionēšanu. Pateicoties pieredzei un zināšanām,  nodrošinam labāko risinājumi ieviešanu.

Pilns serviss - izstrāde, dizains un mārketings

Pilna servisa mājas lapas izstrāde ir labākais risinājums jūsu uzņēmumam. Kvalitatīva un profesionāla web dizaina izstrāde,  Front-end un Back-end programmēšana, SEO optimizācija, digitālā mārketinga stratēgija.

Mājas lapas izstrāde.

1.

Informācijas iegūšana un apkopošana

Lai noskaidrotu mājas lapas vīziju, prioritātes un mērķus, sākumā tiek veikta kopējās informācijas apkopošana. Mēs kopā ar klientu noskaidrojam kādas ir topošās mājas lapas galvenās prioritātes un mērķi. Saskaņojām mājas lapas viziju un iegūstam nepieciešamo informāciju koncepta izstrādei.

Mājas lapas izstrāde.

2.

Koncepta izstrāde

Pēc detalizētās informācijas saņemšanas, tiek izstrādāti un  piedāvāti vairāki mājas lapas koncepta un struktūras varianti. Sniedzam kopējo projekta novērtējumu un piedāvājam to papildināt balstoties uz mūsu zināšanām un pieredzi.

Mājas lapas izstrāde.

3.

Dizaina izveide

Pēc koncepta izstrādes un saskaņošanas seko mājas lapas dizaina izveide. Pēc jūsu izvēles izstrādasim mūsdienīgu kvalitatīvu individuālo dizainu pec UX/UI pamatprincipiem vai izmantosim jau gatavus šablonus.  Kad dizaina skices un mājas lapas struktūra ir pilveidota un apstiprināta, tiek uzsākta mājas lapas izstrāde.

Mājas lapas izstrāde.

4.

Mājas lapas izstrāde

Mājas lapas izstrādes procesa laikā varam veikt izmaiņas pirmatnējā dizainā vai konceptā, ka arī piedavāt risinājumus, kas mūsuprāt uzlabos mājas lapas darbību un efektivitāti. Pēc visiem programmēšanas darbiem veiksmim vairākas pārbaudes un testus, kā arī konsultēsim un palīdzēsim klientam visos jautājumos.

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam viena zvana vai e-pasta attālumā! Varam sarunāt tikšanos gan klātienē.

Kāpēc izvelēties Webstarq?

Mūsu uzņēmumā ir apvienoti pieredze un profesionalisms, kvalitāte un mērķtiecība, zināšanas un ambīcijas. Saviem klientiem mēs sniedzam pakalpojumus visaugstākajā līmenī, to apliecina klientu uzticība un atzinība, kas sadarbojās ar mums vairākus gadus. 

Individuālā projekta izstrāde
Individuālā projekta izstrāde
woocommerce-logo
Individuālā projekta izstrāde
hubspot-logo
google-analytics-logo

Majas lapas izstrades izmaksas.

mini

no 250 eiro

basic

no 450 eiro

advanced

no 850 eiro

Majas lapas nomas pakalpojums.

Saviem klientiem piedāvājam alternatīvu iespēju sava uzņēmuma mājas lapas izstrādei. Mēs izstrādāsim mājas lapu jūsu uzņēmumam pilnīgi bezmaksas, jums atliks vien veikt ikmēneša abonēšanas maksu.

mini

no 15 eiro

basic

no 25 eiro

advanced

no 50 eiro

Realizētie projekti.

Isku | Mēbeļu salona e-veikala izstrāde

Merks Mājas | Nekustāmā īpašuma attīstītāja mājas lapas izstrāde

Backend tehnoloģijas

Frontend tehnoloģijas

Digitalais marketings

Web pakalpojumi

Sazināties ar mums

Nosūtiet ē-pastu info@coal.lv vai zvaniet +371 22524321

Atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāsim labākos risinājumus jūsu uzņēmumam.