Mājas lapas izstrāde.

Coal web izstrādātāji projektā iesaistās jau no paša sākuma. Tas garantē, ka dizains beigās tiks atbilstoši īstenots. Turklāt mūsu koda meistari izmanto tikai augstākās klases metodes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Pakalpojumi

Mājas lapas izstrāde ar responsīvu dizainu ir būtisks risinājums, kas ļaus jums palielināt potenciālo klientu un pircēju skaitu.

 

Integrēsim visus nepieciešamos servisus, pluginus un citus rīkus jūsu mājas lapas funkcionāla paplašināšanai un uzlabošanai.

Mūsu mājas lapas tiek izstrādātas ar pielagotu priekš Google un citām parklūkprogrammām struktūru un kodu.

Satura vadības sistēma ļauj lietotājam ar minimālu piepūli mainīt lapas vai vietnes saturu, pievienot jaunus produktus, kategorijas utt., izstrādājam e-veikalus uz Shopify un WordPress sistēmām.

Mājas lapas izstrādes procesā ir svarīgi pielietot optimālus, ērtus un drošus web risinājumus. Tas garantē stabilu un atrdarbīgu mājas lapas funkcionēšanu. Pateicoties pieredzei un zināšanām, nodrošinam labāko risinājumi ieviešanu.

Mājas lapa ir jūsu uznēmuma vizītkarte, tāpec svarīgi lai tā būtu kvalitatīva un musdienīga. Mēs garantejam, ka mūsu izstrādātas mājas lapas būs efektīvas, atri un korekti darbojošas. Mēs pieveršam uzmanību detaļām, kuras padara mājas lapu īpašu. 

01 /

Izpēte

Mēs vienmēr sākam darbu ar rūpīgu projekta izpēti. Mēs apkopojam prasības un analizējam tās, pamatojoties uz uzņēmuma mērķiem, vīziju, mērķauditoriju un citiem aspektiem. Pamatīgs izpētes darbs ir fundamentāls pamats efektīvas tīmekļa vietnes izveidei.

02 /

Prototipu veidošana

Pēc tam, kad ir iepriekš definēts vietnes galvenais vēstījums, mēs turpinām ar prototipu izstrādi. No zemas līdz augstas ticamības vadu modeļiem mēs iestrādājam vispārējo koncepciju skaidrā strukturālā modelī. Šis posms palīdz pārbaudīt piedāvātos risinājumus, apstiprināt idejas, dizaina pieņēmumus un citus aspektus.

03 /

Dizaina izveide

Dizaina izstrādes posmā mēs pārveidojam loģisko struktūru par aktīvu vizuālo “valodu”, piešķirot tai spēju mijiedarboties ar lietotājiem, izraisīt sajūtas un emocijas. Šī daļa ir pati jautrākā, jo tajā notiek burvība: līnijas, formas un teksti iegūst savu raksturu.

04 /

Programmēšana

Mēs esam pārliecināti, ka dizains atbilst klientu prasībām un atrisina definētās problēmas tikai tad, ja izstrādātāji ir pilnībā iesaistīti procesā.  Pēdējais projekta izstrādes posms ir programmēsanas darbi un vietnes pārbaude – mēs testējam lietošanai gatavu vietni, lai pārbaudītu tās veiktspēju un pielāgojamību.

Tehnologijas

Ja vēlaties būt labākais, jums jāizmanto vislabākie rīki. Tāpēc mēs ieguldām labākajos rīkos un tehnoloģijās tirgū, lai mēs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi jums un jūsu jaunajai digitālajai pieredzei.

Web izstrāde

wordpress 1
Php
javascript 1
React 1
Shopify 1
Woocommerce

Rīki

Sketch 1
Salesforce
Figma 2
Hubspot
Aws 1
cloudflare 1

Mūsu darbi

Rapid web big 19

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Coal Agency

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Esi gatavs?

Laiks attīstīt jūsu uzņēmumu digitālā vidē!