Interneta veikala izstrāde.

Mēs izstrādājam augstas kvalitātes e-komercijas platformas, kas patērētājiem dod nepieciešamu pārliecību, lai viņi veiktu preču pasūtīšanu tiešsaistē.

Pakalpojumi

Interneta veikala izstrāde ar responsīvu dizainu ir būtisks risinājums, kas ļaus jums palielināt potenciālo pircēju skaitu.

 

Ieteiksim piemērotāko maksājumu sistēmu tieši jūsu biznesam un integrēsim to interneta veikalā.

Mūsu interneta veikali tiek izstrādāti ar pielagotu priekš Google un citām parklūkprogrammām struktūru un kodu.

Satura vadības sistēma ļauj lietotājam ar minimālu piepūli mainīt lapas vai vietnes saturu, pievienot jaunus produktus, kategorijas utt., izstrādājam e-veikalus uz Shopify un WordPress sistēmām.

Kurjerpastu integrācija kas ļau ātri un viegli pievienot izsekošanas numurus, izveidot sūtījuma pavadlapas, izsekot sūtijumus

E-veikala izstrādes procesā bieži nepieciešami vairāki servisi un plugini, kurus vienmēr gatavi integrēt jūsu projektā.

01 /

Izpēte

Mēs vienmēr sākam darbu ar rūpīgu projekta priekšvēstures un stāsta izpēti. Mēs apkopojam prasības un analizējam tās, pamatojoties uz uzņēmuma mērķiem, vīziju, mērķauditoriju un citiem aspektiem. Pamatīgs izpētes darbs ir fundamentāls pamats efektīvas tīmekļa vietnes izveidei.

02 /

Prototipu veidošana

Pēc tam, kad ir iepriekš definēts vietnes galvenais vēstījums, mēs turpinām ar prototipu izstrādi. No zemas līdz augstas ticamības vadu modeļiem mēs iestrādājam vispārējo koncepciju skaidrā strukturālā modelī. Šis posms palīdz pārbaudīt piedāvātos risinājumus, apstiprināt idejas, dizaina pieņēmumus un citus aspektus.

03 /

Dizaina izveide

Dizaina izstrādes posmā mēs pārveidojam loģisko struktūru par aktīvu vizuālo “valodu”, piešķirot tai spēju mijiedarboties ar lietotājiem, izraisīt sajūtas un emocijas. Šī daļa ir pati jautrākā, jo tajā notiek burvība: līnijas, formas un teksti iegūst savu raksturu.

04 /

Programmēšana

Mēs esam pārliecināti, ka dizains atbilst klientu prasībām un atrisina definētās problēmas tikai tad, ja izstrādātāji ir pilnībā iesaistīti procesā.  Pēdējais projekta izstrādes posms ir programmēsanas darbi un vietnes pārbaude – mēs testējam lietošanai gatavu vietni, lai pārbaudītu tās veiktspēju un pielāgojamību.

Tehnologijas

Ja vēlaties būt labākais, jums jāizmanto vislabākie rīki. Tāpēc mēs ieguldām labākajos rīkos un tehnoloģijās tirgū, lai mēs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi jums un jūsu jaunajai digitālajai pieredzei.

Web izstrāde

wordpress 1
Php
javascript 1
React 1
Shopify 1
Woocommerce

Rīki

Sketch 1
Salesforce
Figma 2
Hubspot
Aws 1
cloudflare 1

Mūsu darbi

Rapid web big 19

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Coal Agency

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Esi gatavs?

Laiks attīstīt jūsu uzņēmumu digitālā vidē!