Individuālā projekta izstrāde.

Realizēsim jūsu projektu ar nepieciešamo funkcionālu un integrācijam. Individuālā projekta izstrāde ar unikālu dizainu un strukturu. Veiksim SEO optimizāciju un izveidosim diģitālā mārketinga stratēgiju.

Rezervāciju un pierakstu sistēma

CRM, ERP, KYC integrācijas

Marketplace platformas

Individuālā projekta izstrāde - risinājumi.

Darba Sludinājuma portāls

Darba sludinājumu portāls ar SEO optimizētu struktūru, Google Analytics integrāciju. Iespējama sludinājumu pievienošana gan no front-end, gan no back-end. Ērti attīstīta darba ņemēju pieteikšanās forma un darba vakances sludinājuma izvietošana funkcijas.

Nekustamā īpašuma portāls

Nekustamā īpašuma portāla izstrāde ar iespēju lietotājiem izvietot sludinājumus, sazināties savā starpā, izveidot profilus, sludinājumu filtrācija pēc 20+ kritērijiem. Projekta integrēšana ar Google Analytics, Google Tag manager, SEO optimizēta struktūra.

Auto pārdošanas portāls

Auto pārdošanas portāls, kas darbojās pēc tiešsaites tirdzniecības platformas (marketplace) principa. Lietotāju profilu izveide, sludinājumu izvietošana. Projekta integrēšana ar Google Analytics, Google Tag manager, SEO optimizēta struktūra.

Strimingu platforma

Strimingu platforma video un audio kontenta translēšanai. Plašas funkcionāla iespējas ar viegli administrējamo CMS sistēmu. Maksājumu sistēmu pieslēgšana norēķiniem ar kartēm, bankas kontiem, Apple Pay un Paypal. Abonēšanas funkcija, kontenta vienreizējā pārdošana, kontenta noma, video kategoriju izveide, lietotāju profila izveide.

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam viena zvana vai e-pasta attālumā! Varam sarunāt tikšanos gan klātienē.

Nomas biznesa projekts

Nomas projektu attīstīšana ar plašu funkcionālu. Online rezervācija un maksājumu sistēmu pieslēgšana norēķiniem ar kartēm, bankas kontiem, Apple Pay un Paypal. Google Ananlytics, Google Tag manager integrācija, SEO optimizēta struktūra.

Individuālā projekta izstrāde
Individuālā projekta izstrāde
woocommerce-logo
Individuālā projekta izstrāde
hubspot-logo
google-analytics-logo

Backend tehnoloģijas

Frontend tehnoloģijas

Digitalais marketings

Web pakalpojumi

Sazināties ar mums

Nosūtiet ē-pastu info@coal.lv vai zvaniet +371 22524321

Atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāsim labākos risinājumus jūsu uzņēmumam.