E-komercijas izstrāde

Tiešsaistes biznesa pilnveidošana ar profesionāliem e-komercijas attīstības risinājumiem.

Pakalpojuma apraksts

Kopsavilkums

Mēs specializējamies augstas klases e-komercijas projektu izstrādē, kas izveido vai uzlabot uzņēmumu klātbūtni tiešsaistē. Mūsu ekspertu komanda izmanto jaunākās tehnoloģijas un dizaina tendences, lai izstrādātu pielāgotus e-komercijas risinājumus, kas atbilst katra mūsu klienta unikālajām vajadzībām un prasībām.

Mūsu pakalpojumi ietver responsīvu, lietotājam draudzīgu interneta veikala izstrādi, kas nodrošina klientiem ērtu iepirkšanās pieredzi neatkarīgi no izmantotās ierīces. Mēs arī veršam uzmanību vietņu optimizācijai meklētājprogrammām, izmantojot vairākas taktikas, lai veicinātu organisko datplūsmu un uzlabotu redzamību meklētājprogrammu rezultātu lapās.

Papildus responsīvajam dizainam un SEO optimizētai struktūrai, piedāvājam ērtas CMS sistēmas, kas ļauj viegli pārvaldīt un atjaunināt e-komercijas vietnes bez tehniskām zināšanām. Sākot ar nepieciešamo pakalpojumu un spraudņu integrēšanu un beidzot ar individuāliem e-komercijas risinājumiem, palīdzam mūsu klientiem sasniegt viņu tiešsaistes uzņēmējdarbības mērķus un gūt panākumus konkurētspējīgajā digitālajā tirgū.

Izstrādes veidi

Risinājumi un iespējas

Woocommerce

WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas platforma, kas ir izveidota uz WordPress CMS. Tā piedāvā plašu servisu un spraudņu klāstu, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu, kas pielāgots jūsu īpašajām vajadzībām. Coal Agency izstrādā augstas kvalitātes WooCommerce e-veikalus, kas ir pielāgoti klientu unikālajām prasībām.

Shopify

Shopify ir populāra e-komercijas platforma, kas ļauj uzņēmumiem izveidot un pārvaldīt tiešsaistes veikalus. Izveidojam e-komercijas projektus, kuri atbilst klientu unikālajām vajadzībām un mērķiem. Mēs piedāvājam virkni Shopify izstrādes pakalpojumu, tostarp individuālo tēmu izstrādi, spraudņu izstrādi un integrāciju ar trešo pušu pakalpojumiem.

Shopify Plus

Shopify Plus ir advancēta Shopify versija, kas paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Tā piedāvā virkni funkciju un priekšrocību, kas ir pielāgotas uzņēmumu līmeņa uzņēmumu unikālajām vajadzībām. Veicam Shopify Plus izstrādi ar Headless CMS integrāciju (Sanity). Integrējot Headless CMS ar Shopify Plus, uzņēmumi var efektīvāk pārvaldīt un izplatīt saturu, neapdraudot savas vietnes dizainu un funkcionalitāti.

Izstrādes veidi

Risinājumi un iespējas

Mūsdienu digitālajā vidē, kad klienti piekļūst vietnēm no dažādām ierīcēm, ir ļoti svarīgi, lai tā būtu responsīva. Mēs izstrādājam responsīvo dizainu, kas ir optimizēts jebkura izmēra ekrāniem (galddatoriem, klēpjdatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem). Izmantojot mūsu responsīvā dizaina pakalpojumus, jūsu e-komercijas tīmekļa vietne nodrošinās klientiem nevainojamu un patīkamu pieredzi neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas un kādu ierīci izmanto.

 

Drošai un efektīvai maksājumu apstrādei ir būtiska nozīme e-komercijas uzņēmuma panākumu nodrošināšanā. Tāpēc mūsu maksājumu sistēmu integrācijas poses s ir izstrādāts tā, lai padarītu šo processu nevainojamu un bez stresa. Mūsu komanda labi pārzina dažādus maksājumu vārtejas un sadarbosies ar jums, lai izvēlētos jūsu vajadzībām vispiemērotāko. Kad integrācija būs pabeigta, varat būt droši, ka jūsu e-komercijas platforma būs pilnībā aprīkota, lai droši un efektīvi pieņemtu maksājumus.

Jebkura e-komercijas projekta panākumiem ļoti svarīga ir optimizācija meklētājprogrammām (SEO). Tāpēc mūsu interneta veikali tiek izstrādāti tā, lai palīdzētu jūsu vietnei ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammu rezultātu lapās un palielinātu jūsu vietnes datplūsmu. Mūsu komanda izmanto virkni metožu, tostarp atslēgvārdu izpēti, meta aprakstus, galvenes tagus un citas metodes, lai optimizētu jūsu vietni meklētājprogrammām un palielinātu jūsu redzamību tiešsaistē.

Jūsu e-komercijas projekta pārvaldībai jābūt vienkāršai un ērtai, tāpēc izvēlējamies WordPress un Shopify CMS platformas, lai jūs varētu viegli atjaunināt un uzturēt savu vietni. Mūsu komanda izveido interneta veikalus uz CMS platformas, kas ir pielāgota jūsu īpašajām vajadzībām un prasībām, lai jūs varētu viegli pievienot vai noņemt produktus, atjaunināt cenas un veikt citas izmaiņas savā vietnē bez tehniskām zināšanām. Izmantojot minētās CMS platformas, jūs pilnībā kontrolēsiet savu e-komercijas vietni un varēsiet to atjaunināt un nodrošināt tās lielisku izskatu.

Mūsu kvalificētā komanda ir gatava pacelt jūsu e-komercijas projektu jaunā līmenī, integrējot pielāgotus pakalpojumus un spraudņus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievienot unikālu funkciju, lai atšķirtos no konkurentiem, vai integrēties ar konkrētu trešās puses pakalpojumu, mēs varam izstrādāt pielāgotu risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Izmantojot mūsu zināšanas integrācijas jomā, jūs varat uzlabot savas e-komercijas platformas funkcionalitāti, nodrošinot saviem klientiem izcilu lietošanas pieredzi.

Neatkarīgi no tā vai uzņēmums vēlas apvienot vairākus pārdevējus un pircējus jaunajā projektā vai integrēt savā esošā e-komercijas vietnē marketplace funkcionalitāti, mēs palīdzēsim nodrošināt vajadzīgos rezultātus. Veicam marketplace spraudņu integrāciju, maksājumu sistēmu integrāciju un lietotājam draudzīgas CMS sistēmas adaptāciju, kas nodrošina tirgus platformas netraucētu pārvaldību un atjauninājumus.

Dizains

Individuāls dizains

Web dizaina izstrāde ir būtisks solis jūsu mājas lapas, interneta veikala vai cita digitālā projekta unikālā tela izveidošanai. 

Mūsdienās kvalitatīva web projekta izstrādē īpaša uzmanība tiek pieversta lietotāja pieredzei (UX) un lietotāja saskarsmei (UI).

Pārdomāts un mūsdienīgs dizains palielina uzņēmuma un zīmola vērtību digitālajā vidē, paaugstina lapas iesaisti, veicina pārdošanu.

COAL aģenturas dizaineri ir augsti kvalificēti specialisti savā jomā, kas pastāvīgi attīsta un uzlabo savas prasmes lai sniegtu kvalitatīvu servisu mūsu klientiem.

Vairāk par web dizainu 

Izstrādes process

Izpēte

Mēs vienmēr sākam darbu ar rūpīgu projekta izpēti. Mēs apkopojam prasības un analizējam tās, pamatojoties uz uzņēmuma mērķiem, vīziju, mērķauditoriju un citiem aspektiem. Pamatīgs izpētes darbs ir fundamentāls pamats efektīvas tīmekļa vietnes izveidei.

Prototipu veidošana

Pēc tam, kad ir iepriekš definēts vietnes galvenais vēstījums, mēs turpinām ar prototipu izstrādi. No zemas līdz augstas ticamības vadu modeļiem mēs iestrādājam vispārējo koncepciju skaidrā strukturālā modelī. Šis posms palīdz pārbaudīt piedāvātos risinājumus, apstiprināt idejas, dizaina pieņēmumus un citus aspektus.

Dizaina izveide

Dizaina izstrādes posmā mēs pārveidojam loģisko struktūru par aktīvu vizuālo “valodu”, piešķirot tai spēju mijiedarboties ar lietotājiem, izraisīt sajūtas un emocijas. Šī daļa ir pati jautrākā, jo tajā notiek burvība: līnijas, formas un teksti iegūst savu raksturu.

Programmēšana

Mēs esam pārliecināti, ka dizains atbilst klientu prasībām un atrisina definētās problēmas tikai tad, ja izstrādātāji ir pilnībā iesaistīti procesā.  Pēdējais projekta izstrādes posms ir programmēsanas darbi un vietnes pārbaude – mēs testējam lietošanai gatavu vietni, lai pārbaudītu tās veiktspēju un pielāgojamību.

Mūsu darbi

Montoya
Montoya revolucionizē veidu, kā uzņēmumi aizsargā savus finansus un klientu datus.
Au Fuseau
E-komercijas veikala izstrāde luksusa modes segmentā.
Aldford
Aldrford ir ģimenei piederošs investīciju holdinga uzņēmums.
Reblocs House
Reblocs House ir innovatīvs uzņēmums, kas palīdz atrisināt mājokļu un klimata krīzi, transformējot veidu kā pasaulē tiek būvētas mājas.
Leroy Seafood
Leroy Seafood ir pasaulē vadošais akvakultūras uzņēmums ar vairāk kā 40 gadus pieredzi.
Coinstock
Coinstock ir blokķēdes tehnoloģiju balstītas decentralizētas finanšu sistēmas startaps.

Tehnologijas

Programmēšana

CMS Platformas

CDN & API'S

Dizaina rīki

Sadarbība & Saziņa

Bieži uzdotie jautājumi

Ar kādām e-komercijas platformām jūs strādājat?

Mēs strādājam ar dažādām e-komercijas platformām, tostarp Shopify, WooCommerce, Shopify Plus. Mēs iesakām platformu, kas vislabāk atbilst klienta īpašajām vajadzībām, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā preču kataloga apjoms, paredzamā datplūsma un nepieciešamā pielāgošanas pakāpe.

Vai jūs varat integrēt e-komercijas veikalu ar manām esošajām biznesa sistēmām?

Jā, mēs varam integrēt jūsu e-komercijas veikalu ar jūsu esošajām biznesa sistēmām, piemēram, noliktāvu pārvaldību, pasūtījumu izpildi un grāmatvedību. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izprastu viņu esošās sistēmas un izstrādātu pielāgotas integrācijas, lai nodrošinātu netraucētu informācijas plūsmu starp sistēmām.

Vai jūs varat veikt integrāciju ar citiem mārketinga rīkiem un kanāliem?

Jā, mēs veicam integrāciju ar citiem mārketinga rīkiem un kanāliem, piemēram, sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, Google Ads un Google Analytics. Mēs sadarbojamies ar klientiem, lai izprastu viņu mārketinga mērķus un izveidotu pielāgotas integrācijas, kas palīdz sasniegt šos mērķus.

Vai jūs varat izveidot e-komercijas veikala dizainu?

Noteikti. Mēs uzskatām, ka e-komercijas veikala dizainam ir izšķiroša nozīme tā panākumu nodrošināšanā, tāpēc mēs individuāli izstrādājam katru e-komercijas veikalu, pie kura strādājam. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu zīmola identitāti, produktu piedāvājumu un mērķauditoriju, un pēc tam izstrādājam unikālu un pielāgotu dizainu, kas atspoguļo viņu individuālās vajadzības un vēlmes. Mūsu mērķis ir izveidot dizainu, kas ne tikai izskatās lieliski, bet arī maksimāli uzlabo lietotāja pieredzi un veicina konversijas.

Kur jūs atrodaties?

Mēs atrodamies Rīgā, Latvijā. Mūsu adrese: Uriekstes iela 2A, LV-1005. Mēs vienmēr gaidam jūs ciemos, taču pirms vizītes lūdzam piezvanīt  +371 22524321

Citi pakalpojumi

Web izstrāde

Mēs nodrošinām profesionālu un efektīvu klātbūtni tiešsaistē, izveidojot tīmekļa vietni, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un ir optimizēta jūsu uzņēmumam.

Web dizains

Mēs izstrādājam dizainu, kas nodrošina vizuāli pārsteidzošu, lietotājam draudzīgu pieredzi un reprezentē jūsu uzņēmumu vislabākajā iespējamajā veidā.

Brendings

Nevilcinieties atstāt savu pieprasījumu mūsu kontaktformā, un mūsu projektu vadītājs labprāt ar jums sarunās sarunu. Vai arī rakstiet mums čatā, neaizmirstiet savu e-pastu.