Drošības risinājumi.

Mūsdienīgi un uzticami drošības risinājumi. Labākie partneri un vienmēr pieejams atbalsts pilnīgai IT drošībai un resursa darba nepārtrauktībai.

Drošības risinājumi

SSL sertifikāta uzstādīšana

SSL-sertifikāts kalpo kā garantija, ka nododamie dati tiks pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nebūs pieejami  nesankcionētai apskatei. SSL-sertifikāts ir nepieciešams lai meklētajprogrammas uzticētos mājas lapai vai Interneta veikalam

Dublēšanas risinājumi

Dublēšanas risinājumi

 Dublēšana ir viens no būtiskākajiem mājas lapas aizsardzības sistēmām. Izmantojot  dublējuma risinājumus, jūs varat uzturēt stabilu trafiku un sagatavoties jebkura veida ārkārtas situācijām!

Drošības risinājumi

Ugunsmūri jūsu projektam

Ugunsmūri palīdz aizsarsargāt web resursus filtrējot un monitorējot HTTP trafiku starp WEB resursu un vispasaules tīmekli. 

E-veikala darbības drošība

E-veikala darbības drošība

E-komercija ir arvien populārāks biznesa veids mūsdienas, taču ar tās populāritāti aug arī kibernoziegumu skaits. Piedāvajam pilna cikla e-veikala aizsardzību. Anti-fraud sistēmu integrācija, dublēšana, divfaktoru identifikācija, konsultēšana un citi individuālie drošības risinājumi.

E-pasta un tīmekļa vietņu aizsardzība

E-pasta un tīmekļa vietņu aizsardzība

Pilnīga jūsu e-pasta un vietņu aizsardzība.

Web resursa pilna cikla aizsardzība

Web resursa pilna cikla aizsardzība

Piedāvajam pilna cikla aizsardzību jūsu mājas lapai. Mēs izpētisim un analizēsim mājas lapu un izveidosim visus nepieciešamos drošības risinājumus.

Backend tehnoloģijas

Frontend tehnoloģijas

Digitalais marketings

Web pakalpojumi

Sazināties ar mums

Nosūtiet ē-pastu info@coal.lv vai zvaniet +371 22524321

Atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāsim labākos risinājumus jūsu uzņēmumam.