Pakalpojumi

Palīdzam uzņēmumiem attīstīties digitālā vidē. Mājas lapu un digitālā tēla izveide – no idējas līdz gatavam risinājumam. Individuālā pieeja katram klientam ar garantētu kvalitāti.

Web izstrāde

Cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izstrādātu tīmekļa vietni, kas precīzi reprezentē uzņēmuma zīmolu un atbilst tā mērķauditorijas vajadzībām.

Mēs izmantojam dažādas tehnoloģijas un freimvorkus, piemēram, React, Angular, Node.js un Laravel, lai izveidotu ātras, drošas un efektīvas web aplikācijas. 

Mēs veidojam vizuāli pievilcīgas un efektīvas lendinga lapas, kas veicina trafiku un palielina reklāmguvumus.

Piedāvājam innovatīvu izstrādes veidu izmantojot low-code izstrādes platformas, kas ļau ātri un efektīvi izveidot augstas kvalitātes web projektus.

E-komercijas projekti

Coal Agency izstrādā augstas kvalitātes WooCommerce e-veikalus, kas ir pielāgoti klientu unikālajām prasībām.

Mēs piedāvājam virkni Shopify izstrādes pakalpojumu, tostarp individuālo tēmu izstrādi, spraudņu izstrādi un integrāciju ar trešo pušu pakalpojumiem.

Shopify Plus ir advancēta Shopify versija, kas paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Tā piedāvā virkni funkciju un priekšrocību, kas ir pielāgotas uzņēmumu līmeņa uzņēmumu unikālajām vajadzībām.

Web dizains

Tīmekļa vietnes sākotnējās versijas izveides process, lai pārbaudītu un apstiprinātu tās funkcionalitāti, lietotāja pieredzi un dizainu.

Tīmekļa vietnes satura izkārtojuma vizuāls attēlojums. Parasti vadlīniju shēmās (wireframes) ir attēlots dažādu dizaina elementu, piemēram, galvenes, kājenes, navigācijas izvēlnes un satura bloku, izvietojums.

UX (User Experience) un UI (User Interface) dizains ir divas cieši saistītas disciplīnas, kas koncentrējas uz lietotāju pieredzes uzlabošanu un iesaistīšanos tīmekļa vietnes vai aplikācijas lietošanā.

Esošās vietnes vai aplikācijas dizaina novērtēšana, lai noteiktu tās stiprās un vājās puses un iespējas to uzlabot.

Brendings

Veicam rūpīgu izpēti, lai gūtu padziļinātu izpratni par jūsu zīmolu, mērķauditoriju un konkurentiem.

Izstrādājam pielāgotus logotipu dizainus, simbolus un krāsu paletes, kas precīzi reprezentē jūsu zīmolu un atšķir jūs no konkurentiem.

Zīmola vadlīnijas veidošana nodrošina ceļvedi jūsu uzņēmuma konsekventai reprezentācijai visos saskarsmes punktos, sākot no mājas lapas un beidzot ar sociālo mediju lapām.

Kancelejas preču dizaina pakalpojumi ietver vizītkaršu, veidlapu, aplokšņu un citu drukāto materiālu dizaina izstrādi.

Montoya