Digitālie pakalpojumi.

Pilna cikla digitālie pakaIpojumi jūsu biznesam. Izstrādājam mājaslapas, interneta veikalus un individuālus web projektus. Sniedzam digitālā mārketinga pakalpojumus (SEO optimizācija, sociālo tīklu mārketings, Google Ads reklāma). Nodrošināsim stabilu un drošu digitālo projektu funkcionēšanu (drošības risinājumi, mājas lapu un interneta veikalu apkalpošana), ka arī izveidosim musdienīgu un pievilcīgu digitālo telu (web dizains).

Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde.

Mājas lapas izstrāde

Mājas lapu pilna cikla izstrādes pakalpojums. Izpētisim konkurentus, izstrādāsim mājas lapas koncepciju. Opcionāli piedāvajam kvalitatīva web dizaina izstrādi. Visas mūsu mājas lapas ir izstrādatas uz WordPress CMS sistēmas, kas ir ļoti ērta un saprotama. 

Interneta veikala izstrāde

Interneta veikala izstrāde ir lieliska iespēja attīstit uzņēmumu. Veiksim unikāla dizaina izstrādi, integrēsim maksājumu sistēmas un kurjerpastu piegādi, digitālo mārketingu, produktu aprakstu un foto, sociālo tīklu kontu izveidi un  uzturēšanu, kā arī citus risinājumi, kas nepieciešami sekmīgai interneta veikala funkcionēšanai.

Individuālo projektu izstrāde

Realizēsim jūsu projektu ar nepieciešamo funkcionālu un integrācijam. Izstrādāsim unikālu dizainu un strukturu. Veiksim SEO optimizāciju un izveidosim diģitālā mārketinga stratēgiju.

Digitālais mārketings.

SEO optimizācija

SEO optimizācija ir butiskākā diģitālā mārketinga daļa. Katru gadu cilvēki visā pasaulē veic triljonus meklēšanas pieprasijumus interneta meklētajos. Bieži tie ir saistīti ar produktu un pakalpojumu meklēšanu. Labāka pozīcija meklēšanas rezultātos nodrošina lielāku trafiku, kas savulaik padara jūsu mājaslapu vai interneta veikalu pieprasītāku. Mēs palīdzam klientiem nokļūt Google top pozīcijās.

Google Ads reklāma

Mūsu digitālā mārketinga eksperti veltījuši darbam ar Google Ads vairākus gadus un ir gatavi palīdzēt jūsu uzņēmumam sasniegt mērķus digitālā vidē. Google Ads reklamas kampaņas izveidošanas procesā veicam auditu, padziļināti analizējot datus un izpētot nozari. Fokusējamies uz uzņēmuma izaugsmi un reklāmas budžeta atpelnīšanu (ROI). 

Sociālo tīklu mārketings

Sasniedziet tukstošus potenciālo klientu pasaules lielākājos sociālos tīklos. Mēs strādājam ar Facebook, Instagram, Twitter, Spotify, Youtube, Reddit. Mūsu eksperti izstrādā sociālo tīklu marketinga strātēģiju veicot nišas izpēti un analīzi, kas savukārt ļaus sasniegt augtus reklāmas budžeta atpelnīšanu (ROI)

Web Pakalpojumi.

Web dizains

Web dizaina izstrāde ir būtisks solis jūsu mājas lapas, interneta veikala vai cita digitālā projekta unikālā tēla izveidošanai. Coal mājas lapu, interneta veikalu un citu digitālo projektu dizaini ir vizuāli pievilcīgi, viegli uztverami un mūsdienīgi. Web dizaina izstrādē ievērojam UI/UX pamatprincipus web resursa skaidrai un ērtai darbībai.

Drošības risinājumi

Mūsdienīgi un uzticami drošības risinājumi. Labākie partneri un vienmēr pieejams atbalsts pilnīgai IT drošībai un resursa darba nepārtrauktībai.

Mājas lapu un interneta veikalu apkalpošana

Mājas lapu ir nepieciešams uzturēt un pastāvīgi atjaunināt, uzlabojot to darbību. CMS sistemas un kontenta atjaunošana, mājas lapas SEO struktūras optimizēšana, testēšanu un kļūdu labošana

Sazināties ar mums

Nosūtiet ē-pastu info@coal.lv vai zvaniet +371 22524321

Atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāsim labākos risinājumus jūsu uzņēmumam.