Mūsu pakalpojumi

Palīdzam uzņēmumiem attīstīties digitālā vidē. Mājas lapu un digitālā tēla izveide - no idējas līdz gatavam risinājumam. Individuālā pieeja katram klientam ar garantētu kvalitāti.

Mājas lapas izstrāde.

Coal web izstrādātāji projektā iesaistās jau no paša sākuma. Tas garantē, ka dizains beigās tiks atbilstoši īstenots. Turklāt mūsu koda meistari izmanto tikai augstākās klases metodes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Interneta veikala izstrāde.

Mēs izstrādājam augstas kvalitātes e-komercijas platformas, kas patērētājiem dod nepieciešamu pārliecību, lai viņi veiktu preču pasūtīšanu tiešsaistē.

Web dizains.

Mēs uzskatām, ka laba tīmekļa vietne ir harmoniska konsekvences un loģikas kombinācija kopā ar pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu. Nav nepieciešams upurēt kādu daļu, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus. Tikai abu šo jomu krustpunktā rodas labākie projekti.

Zīmola tēla izveidošana.

Zīmola veidošana ir saistīta ar pareizās vizuālās identitātes atrašanu, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma pamatvērtības. Mēs radām estētisku zīmola tēlu, kas nostiprināsies patērētāju prātos un sirdīs. Unikāls un neaizmirstams.

Mūsu darbi

Rapid web big 19

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Coal Agency

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Esi gatavs?

Laiks attīstīt jūsu uzņēmumu digitālā vidē!