Brendigs

Mēs izstrādājam unikālu un konsekventu zīmola identitāti, veidojot spēcīgu un atpazīstamu jūsu uzņēmuma tēlu.

Pakalpojuma apraksts

Kopsavilkums

Spēcīga zīmola identitāte ir ļoti svarīga, lai uzņēmums gūtu panākumus mūsdienu konkurences tirgū. Tā atšķir jūsu uzņēmumu no citiem un palīdz jums izcelties mērķauditorijas apziņā. Labi izstrādāta zīmola identitāte paaugstina uzticību, rada neaizmirstamu iespaidu un atspoguļo jūsu uzņēmuma individualitāti un vērtības. Tā arī nodrošina konsekvenci visos saskarsmes punktos, sākot no jūsu tīmekļa vietnes līdz vizītkartēm, un palīdz jums izveidot profesionālu tēlu. Zimowa tela izveidošana ir veiksmīga uzņēmuma pamats un ieguldījums turpmākajos panākumos.

Ko mēs piedāvājam

Risinājumi un iespējas

Veicam rūpīgu izpēti, lai gūtu padziļinātu izpratni par jūsu zīmolu, mērķauditoriju un konkurentiem. Mēs ņemam vērā jūsu zīmola unikālās vērtības, individualitāti un pozicionējumu tirgū, lai nodrošinātu, ka jūsu zīmola identitāte precīzi atspoguļo jūsu uzņēmumu un rezonē ar mērķauditoriju.

 

Izstrādājam pielāgotus logotipu dizainus, simbolus un krāsu paletes, kas precīzi reprezentē jūsu zīmolu un atšķir jūs no konkurentiem. Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai izprastu jūsu unikālās vajadzības un mērķus un radītu zīmola identitāti, kas lieliski atspoguļo jūsu zīmola telu un vēstījumu.

Zīmola vadlīnijas veidošana nodrošina ceļvedi jūsu uzņēmuma konsekventai reprezentācijai visos saskarsmes punktos, sākot no mājas lapas un beidzot ar sociālo mediju lapām. Mēs nodrošinām, ka jūsu zīmols ir konsekventi pārstāvēts un atpazīstams, uzlabojot tā uzticamību un atpazīstamību.

Kancelejas preču dizaina pakalpojumi ietver pielāgotu vizītkaršu, veidlapu, aplokšņu un citu drukāto materiālu izstrādi. Mēs izstrādājam iespieddarbus, kas ir gan profesionāli, gan atspoguļo jūsu zīmola telu, nodrošinot vienotu izskatu visiem jūsu biznesa saziņas materiāliem.

Foto un video izveidošana ar vizuāli pārsteidzošu saturu, kas precīzi reprezentē jūsu zīmolu un iesaista mērķauditoriju. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams reklāmas video, preču fotoattēli vai jebkāda cita veida vizuālais saturs, mēs gatavi realizēt to praksē.

Mūsu komanda vienmēr ir pieejama, lai sniegtu konsultācijas un padomus par jebkuru jūsu zīmola identitātes aspektu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jautājumi par logotipa dizainu, zīmola vadlīnijām vai citiem zīmola identitātes aspektiem, mēs esam gatavi palīdzēt jums izveidot spēcīgu un neaizmirstamu zīmolu.

Tehnologijas

Programmēšana

CMS Platformas

CDN & API'S

Dizaina rīki

Sadarbība & Saziņa

Mūsu darbi

Montoya
Montoya revolucionizē veidu, kā uzņēmumi aizsargā savus finansus un klientu datus.
Au Fuseau
E-komercijas veikala izstrāde luksusa modes segmentā.
Aldford
Aldrford ir ģimenei piederošs investīciju holdinga uzņēmums.
Reblocs House
Reblocs House ir innovatīvs uzņēmums, kas palīdz atrisināt mājokļu un klimata krīzi, transformējot veidu kā pasaulē tiek būvētas mājas.
Leroy Seafood
Leroy Seafood ir pasaulē vadošais akvakultūras uzņēmums ar vairāk kā 40 gadus pieredzi.
Coinstock
Coinstock ir blokķēdes tehnoloģiju balstītas decentralizētas finanšu sistēmas startaps.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc uzņēmumiem ir svarīga zīmola identitāte?

Zīmola identitāte ir svarīga uzņēmumiem, jo tā palīdz atšķirt zīmolu no konkurentiem un atspoguļot zīmola personību un vērtības. Spēcīga zīmola identitāte var palielināt atpazīstamību, veidot lojalitāti zīmolam un palīdzēt nostiprināt labu reputāciju tirgū.

Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai izveidotu zīmola identitāti?

Laiks, kas nepieciešams zīmola identitātes izveidei, ir atkarīgs no klienta vajadzībām un projekta sarežģītības. Parasti zīmola identitātes izveides process var aizņemt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem atkarībā no nepieciešamo dizaina koncepciju, labojumu un apstiprinājumu skaita.

Kas ir zīmola identitāte?

Zīmola identitāte attiecas uz vizuālajiem un verbālajiem elementiem, kas reprezentē zīmolu, tostarp zīmola logotipu, krāsu shēmu, tipogrāfiju un vispārējiem dizaina elementiem. Tā ietver arī zīmola runas toni un vēstījumu, kas palīdz nodot zīmola personību un vērtības.

Mums jau ir zīmols, vai jūs varēsiet strādāt ar dotajām vadlīnijām?

Noteikti! Mūsu komanda labi pārzina darbu ar esošajiem zīmoliem. Mēs esam pieraduši strādāt ar jau noteiktām vadlīnijām un dizaina sistēmām. Mēs viegli pielāgosimies jūsu esošajam zīmolvedībai un sniegsim svaigas idejas, pamatojoties uz jau noteiktajiem komponentiem.

Kur jūs atrodaties?

Mēs atrodamies Rīgā, Latvijā. Mūsu adrese: Uriekstes iela 2A, LV-1005. Mēs vienmēr gaidam jūs ciemos, taču pirms vizītes lūdzam piezvanīt  +371 22524321

Citi pakalpojumi

Web izstrāde

Mēs nodrošinām profesionālu un efektīvu klātbūtni tiešsaistē, izveidojot tīmekļa vietni, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un ir optimizēta jūsu uzņēmumam.

E-komercijas izstrāde

Tiešsaistes biznesa pilnveidošana ar profesionāliem e-komercijas attīstības risinājumiem.

Web dizains

Mēs izstrādājam dizainu, kas nodrošina vizuāli pārsteidzošu, lietotājam draudzīgu pieredzi un reprezentē jūsu uzņēmumu vislabākajā iespējamajā veidā.