Mēs veidojam augstas klases digitālos produktus. Mūsu specializētās komandas ir pareizais radošo un tehnisko prasmju apvienojums, kas nodrošinā augstvērtīgu projektu izstrādi.

Web izstrāde

Cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izstrādātu tīmekļa vietni, kas precīzi reprezentē uzņēmuma zīmolu un atbilst tā mērķauditorijas vajadzībām.

Mēs izmantojam dažādas tehnoloģijas un freimvorkus, piemēram, React, Angular, Node.js un Laravel, lai izveidotu ātras, drošas un efektīvas web aplikācijas. 

Mēs veidojam vizuāli pievilcīgas un efektīvas lendinga lapas, kas veicina trafiku un palielina reklāmguvumus.

Piedāvājam innovatīvu izstrādes veidu izmantojot low-code izstrādes platformas, kas ļau ātri un efektīvi izveidot augstas kvalitātes web projektus.

E-komercijas projekti

Coal Agency izstrādā augstas kvalitātes WooCommerce e-veikalus, kas ir pielāgoti klientu unikālajām prasībām.

Mēs piedāvājam virkni Shopify izstrādes pakalpojumu, tostarp individuālo tēmu izstrādi, spraudņu izstrādi un integrāciju ar trešo pušu pakalpojumiem.

Shopify Plus ir advancēta Shopify versija, kas paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Tā piedāvā virkni funkciju un priekšrocību, kas ir pielāgotas uzņēmumu līmeņa uzņēmumu unikālajām vajadzībām.

Web dizains

Tīmekļa vietnes sākotnējās versijas izveides process, lai pārbaudītu un apstiprinātu tās funkcionalitāti, lietotāja pieredzi un dizainu.

Tīmekļa vietnes satura izkārtojuma vizuāls attēlojums. Parasti vadlīniju shēmās (wireframes) ir attēlots dažādu dizaina elementu, piemēram, galvenes, kājenes, navigācijas izvēlnes un satura bloku, izvietojums.

UX (User Experience) un UI (User Interface) dizains ir divas cieši saistītas disciplīnas, kas koncentrējas uz lietotāju pieredzes uzlabošanu un iesaistīšanos tīmekļa vietnes vai aplikācijas lietošanā.

Esošās vietnes vai aplikācijas dizaina novērtēšana, lai noteiktu tās stiprās un vājās puses un iespējas to uzlabot.

Brendings

Veicam rūpīgu izpēti, lai gūtu padziļinātu izpratni par jūsu zīmolu, mērķauditoriju un konkurentiem.

Izstrādājam pielāgotus logotipu dizainus, simbolus un krāsu paletes, kas precīzi reprezentē jūsu zīmolu un atšķir jūs no konkurentiem.

Zīmola vadlīnijas veidošana nodrošina ceļvedi jūsu uzņēmuma konsekventai reprezentācijai visos saskarsmes punktos, sākot no mājas lapas un beidzot ar sociālo mediju lapām.

Kancelejas preču dizaina pakalpojumi ietver vizītkaršu, veidlapu, aplokšņu un citu drukāto materiālu dizaina izstrādi.

Tehnologijas

Programmēšana

CMS Platformas

CDN & API'S

Dizaina rīki

Sadarbība & Saziņa

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda ir jūsu pakalpojumu cena?

Viss ir atkarīgs no laika un materiāliem! Cenas ir atkarīgas no projekta apjoma un pakalpojumiem (web izstrāde, web dizains, brendings vai visaptverošs produktu dizaina darbs). Kad jūs mums pastāstīsiet par projekta detaļām un prasībām, mēs izstrādāsim projekta realizēšanas plānu un aprēķināsim projekta pabeigšanai nepieciešamo stundu diapazonu.

Kā sākt sadarbību ar jums?

Nevilcinieties atstāt savu pieprasījumu mūsu kontaktformā, un mūsu projektu vadītājs labprāt ar jums sarunās sarunu. Vai arī rakstiet mums čatā, neaizmirstiet savu e-pastu.

Kādus rīkus jūs izmantojat?

Mēs veidojam dizainu un prototipus Figma. Figma nepārtraukti attīstās un ievieš jaunumus tāpat kā mēs! Tā ļauj daudziem komandas locekļiem vienlaikus strādāt ar vienu failu. Turklāt tajā mēs varam iesniegt arī savus galīgos dizainus, un izstrādātāji varēs no tās izvilkt kodu. Nav nepieciešami nekādi citi starpposma rīki.

Mums jau ir zīmols, vai jūs varēsiet strādāt ar dotajām vadlīnijām?

Noteikti! Mūsu komanda labi pārzina darbu ar esošajiem zīmoliem. Mēs esam pieraduši strādāt ar jau noteiktām vadlīnijām un dizaina sistēmām. Mēs viegli pielāgosimies jūsu esošajam zīmolvedībai un sniegsim svaigas idejas, pamatojoties uz jau noteiktajiem komponentiem.

Kur jūs atrodaties?

Mēs atrodamies Rīgā, Latvijā. Mūsu adrese: Uriekstes iela 2A, LV-1005. Mēs vienmēr gaidam jūs ciemos, taču pirms vizītes lūdzam piezvanīt  +371 22524321

Blogs

Kas ir brendbuks? Brendbuks ir dokuments, kurā detalizēti aprakstīts zīmols – sākot ar uzņēmuma filozofiju un beidzot ar logotipa dažādo...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

19/03/2023

Veicot veiksmīgu uzņēmējdarbību tiešsaistē, nevar pārvērtēt labi izstrādātas vietnes nozīmi. Mājas lapas vai interneta veikala dizains ir ne tikai uzņēmuma...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

06/02/2023

Pasaulei kļūstot arvien digitālākai, spēcīga klātbūtne tiešsaistē ir kļuvusi ļoti svarīga mazo un vidējo uzņēmumu panākumiem. Mūsdienu straujā biznesa vidē...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

05/02/2023

Izvēlēties pareizo e-komercijas platformu var būt sarežģīts uzdevums, jo īpaši, kad ir tik daudz iespēju kā mūsdienās. Woocommerce, Shopify un...
Frame 1000001220

Artyom Co-Founder

10/12/2022