Pasaules klases brendings, dizains un web izstrāde jūsu biznesam

Coal ir uzticams partneris jūsu biznesa attīstībai digitālā vidē. Katra klienta projektu attīsta speciālistu komanda, kas ir gatava realizēt jūsu idejas un atrast optimālus risinājumus jebkuras sarežģītības uzdevumam un budžetam.

Mājas lapas izstrāde.

Coal web izstrādātāji projektā iesaistās jau no paša sākuma. Tas garantē, ka dizains beigās tiks atbilstoši īstenots. Turklāt mūsu koda meistari izmanto tikai augstākās klases metodes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Frame 121 3

Mājas lapas izstrāde juristu birojam

Rapid web big 19

Mājas lapas izstrāde IT uzņemumam

Interneta veikala izstrāde.

Mēs izstrādājam augstas kvalitātes e-komercijas platformas, kas patērētājiem dod nepieciešamu pārliecību, lai viņi veiktu preču pasūtīšanu tiešsaistē.

Coal Agency

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Coal Agency

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Mēs esam viena zvana vai e-pasta attālumā! Varam sarunāt tikšanos gan klātienē.

Web dizains.

Mēs uzskatām, ka laba tīmekļa vietne ir harmoniska konsekvences un loģikas kombinācija kopā ar pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu. Nav nepieciešams upurēt kādu daļu, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus. Tikai abu šo jomu krustpunktā rodas labākie projekti.

Coal Agency

Mājas lapa izstrāde IT uzņēmumam

Frame 119 2

E-veikala izstrāde uz Woocommerce

Zīmola tēla izveidošana.

Zīmola veidošana ir saistīta ar pareizās vizuālās identitātes atrašanu, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma pamatvērtības. Mēs radām estētisku zīmola tēlu, kas nostiprināsies patērētāju prātos un sirdīs. Unikāls un neaizmirstams.

Frame 102

Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu attīstītājam

Frame 94 2

Mājas lapa izstrāde zivju pārstrādes uzņēmumam

Mēs jau atbildējam uz jūsu jautājumiem

Viss ir atkarīgs no laika un materiāliem! Cenas ir atkarīgas no projekta apjoma un pakalpojumiem (web izstrāde, web dizains, brendings vai visaptverošs produktu dizaina darbs). Kad jūs mums pastāstīsiet par projekta detaļām un prasībām, mēs izstrādāsim projekta realizēšanas plānu un aprēķināsim projekta pabeigšanai nepieciešamo stundu diapazonu.

 

Nevilcinieties atstāt savu pieprasījumu mūsu kontaktformā, un mūsu projektu vadītājs labprāt ar jums sarunās sarunu. Vai arī rakstiet mums čatā, neaizmirstiet savu e-pastu.

 

Mēs veidojam dizainu un prototipus Figma. Figma nepārtraukti attīstās un ievieš jaunumus tāpat kā mēs! Tā ļauj daudziem komandas locekļiem vienlaikus strādāt ar vienu failu. Turklāt tajā mēs varam iesniegt arī savus galīgos dizainus, un izstrādātāji varēs no tās izvilkt kodu. Nav nepieciešami nekādi citi starpposma rīki.

Web izstrādi veicam uz WordPress CMS platformas, savukārt interneta veikalus uz Woocommerce vai Shopify (pēc klienta izvēles). 

Noteikti! Mūsu komanda labi pārzina darbu ar esošajiem zīmoliem. Mēs esam pieraduši strādāt ar jau noteiktām vadlīnijām un dizaina sistēmām. Mēs viegli pielāgosimies jūsu esošajam zīmolvedībai un sniegsim svaigas idejas, pamatojoties uz jau noteiktajiem komponentiem.

 

Mēs atrodamies Rīgā, Latvijā. Mūsu adrese: Uriekstes iela 2A, LV-1005. Mēs vienmēr gaidam jūs ciemos, taču pirms vizītes lūdzam piezvanīt  +371 22524321

Palīdzam uzņēmumiem attīstīties digitālā vidē. Mājas lapu un digitālā tēla izveide - no idējas līdz gatavam risinājumam. Individuālā pieeja katram klientam ar garantētu kvalitāti.

70+

realizētie projekti

5 gadus

izstrādājam IT projektus

25

ilgtermiņa partneri

7 cilvēki

mūsu komandā

Esi gatavs?

Laiks attīstīt jūsu uzņēmumu digitālā vidē!