Pilna cikla digitālā aģentūra

Coal ir uzticams partneris jūsu biznesa attīstībai digitālā vidē. Katra klienta projektu attīsta speciālistu komanda, kas ir gatava realizēt jūsu idejas un atrast optimālus risinājumus jebkuras sarežģītības uzdevumam un budžetam.

Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde.

Kvalitatīvu mājas lapu un interneta veikalu izstrāde. Mēs izveidojam mājas lapas un e-veikalus ar responsīvu dizainu uz ertām CMS platformām. Piedāvajām integrācijas ar vairāk kā 300 servisiem jūsu biznesa attīstībai.

Mājas lapas izstrāde

Interneta veikala izstrāde

Individuālo projektu izstrāde

Diģitālais mārketings.

Mūsdienās diģitālais mārketings ir būtisks rīks veiksmīga uzņēmuma attīstībai. Piedāvājam vairākus diģitālā mārketinga pakalpojumus kas veicinās strauju uzņēmuma un zīmola attīstību, sasniedzot izcilus rezultātus.

google-analytics-logo
digitalais-marketings

Google Ads

Mūsu digitālā mārketinga eksperti veltījuši darbam ar Google Ads vairākus gadus un ir gatavi palīdzēt jūsu uzņēmumam sasniegt mērķus digitālā vidē. Google Ads reklamas kampaņas izveidošanas procesā veicam auditu, padziļināti analizējot datus un izpētot nozari. Fokusējamies uz uzņēmuma izaugsmi un reklāmas budžeta atpelnīšanu (ROI).

SEO optimizācija

SEO ir butiskākā diģitālā mārketinga daļa. Katru gadu cilvēki visā pasaulē veic triljonus meklēšanas pieprasījumus interneta meklētajos. Bieži tie ir saistīti ar produktu un pakalpojumu meklēšanu. Labāka pozīcija meklēšanas rezultātos nodrošina lielāku trafiku, kas savulaik padara jūsu mājas lapu vai interneta veikalu pieprasītāku. Mēs palīdzam klientiem nokļūt Google top pozīcijās.

Sociālo tīklu mārketings

Sasniedziet tukstošus potenciālo klientu pasaules lielākājos sociālos tīklos. Mēs strādājam ar Facebook, Instagram, Twitter, Spotify, Youtube, Reddit. Coal eksperti veic nišas izpēti un analīzi, izstrādā sociālo tīklu mārketinga strātēģiju un realizē to ar augstu konversiju, sasniedzot teicamus rezultātus.

E-pasta un satura mārketings

E-pasta mārketings ir izdevīgs un efektīvs digitālā marketinga veids. Izveidosim e-pasta jaunumu vēstules tekstus, dizainu un integrēsim to ar e-pastu izsūtīšanas servisiem. 

Bezmaksas konsultācija!

Mēs esam viena zvana vai e-pasta attālumā! Varam sarunāt tikšanos gan klātienē.

Kāpēc izvelēties COAL?

Mūsu uzņēmumā ir apvienoti pieredze un profesionalisms, kvalitāte un mērķtiecība, zināšanas un ambīcijas. Saviem klientiem mēs sniedzam pakalpojumus visaugstākajā līmenī, to apliecina klientu uzticība un atzinība, kas sadarbojās ar mums vairākus gadus. 

Web pakalpojumi.

Piedāvajam web pakalpojumus labākai un drošākai mājas lapu, interneta veikalu un individuālo projektu darbībai.

Web dizains

Web dizaina izstrāde ir būtisks solis jūsu mājas lapas, interneta veikala vai cita digitālā projekta unikālā tēla izveidošanai. Coal mājas lapu, interneta veikalu un citu digitālo projektu dizaini ir vizuāli pievilcīgi, viegli uztverami un mūsdienīgi. Web dizaina izstrādē ievērojam UI/UX pamatprincipus web resursa skaidrai un ērtai darbībai.

Uzturēšana

Mājas lapu ir nepieciešams uzturēt un pastāvīgi atjaunināt, uzlabojot to darbību. CMS sistemas un kontenta atjaunošana, mājas lapas SEO struktūras optimizēšana, testēšana un kļūdu labošana.

Drošības risinājumi

Mūsdienīgi un uzticami drošības risinājumi. Labākie partneri un vienmēr pieejams atbalsts pilnīgai IT drošībai un resursa darba nepārtrauktībai.

Mūsu vērtības.

Profesionālisms

Coal komandā strādā augsti kvalificēti specialisti savās jomās

Pārredzamība

Sadarbojoties ar mūsu partneriem, mēs vienmēr sagatavojam atskaites par paveikto darbu.

Kvalitāte

Katrā izstrādes posmā veicam pārbaudi un testus, lai sasniegtu izcilu kvalitāti

Elastība

Mūsu komanda spēj ātri un sekmīgi adaptēties jauniem izaicinājumiem

Backend tehnoloģijas

Frontend tehnoloģijas

Digitalais marketings

Web pakalpojumi

Sazināties ar mums

Nosūtiet ē-pastu info@coal.lv vai zvaniet +371 22524321

Atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāsim labākos risinājumus jūsu uzņēmumam.