Development of an individual project.

We will develop your project with the necessary functionality and integrations, as well as create a unique design and structure

Reservation and pre-booking systems

CRM, ERP, KYC integration

Marketplace platform

Darba Sludinājuma portāls

Darba sludinājumu portāls ar SEO optimizētu struktūru, Google Analytics integrāciju. Iespējama sludinājumu pievienošana gan no front-end, gan no back-end. Ērti attīstīta darba ņemēju pieteikšanās forma un darba vakances sludinājuma izvietošana funkcijas.

Nekustamā īpašuma portāls

Nekustamā īpašuma portāla izstrāde ar iespēju lietotājiem izvietot sludinājumus, sazināties savā starpā, izveidot profilus, sludinājumu filtrācija pēc 20+ kritērijiem. Projekta integrēšana ar Google Analytics, Google Tag manager, SEO optimizēta struktūra.

Auto pārdošanas portāls

Auto pārdošanas portāls, kas darbojās pēc tiešsaites tirdzniecības platformas (marketplace) principa. Lietotāju profilu izveide, sludinājumu izvietošana. Projekta integrēšana ar Google Analytics, Google Tag manager, SEO optimizēta struktūra.

Strimingu platforma

Strimingu platforma video un audio kontenta translēšanai. Plašas funkcionāla iespējas ar viegli administrējamo CMS sistēmu. Maksājumu sistēmu pieslēgšana norēķiniem ar kartēm, bankas kontiem, Apple Pay un Paypal. Abonēšanas funkcija, kontenta vienreizējā pārdošana, kontenta noma, video kategoriju izveide, lietotāju profila izveide.

Free consultation

We are just one email or call away.

Nomas biznesa projekts

Nomas projektu attīstīšana ar plašu funkcionālu. Online rezervācija un maksājumu sistēmu pieslēgšana norēķiniem ar kartēm, bankas kontiem, Apple Pay un Paypal. Google Ananlytics, Google Tag manager integrācija, SEO optimizēta struktūra.

Custom project development
woocommerce-logo
Custom project development
hubspot-logo
google-analytics-logo

Backend technologies

Frontend technologies

Digital marketing

Web services

We will answer all your questions and offer the best solutions for your business